Usuwanie problemów klap wirowych kolektora ssącego.

Posted on

Klapy wirowe kolektora dolotowego są elementem który ma za zadanie zwiększyć “ekologiczność” naszego pojazdu. Umiejscowione tuz przy głowicy cylindrów, mają za zadanie poprawę spalania mieszanki poprzez tworzenie zawirowań w wprowadzanym powietrzu. Niestety odstawiając całą cześć na temat ekologi takiego rozwiązania, wpływa ono negatywnie na pracę oraz zużycie samego kolektora dolotowego, który bez takiego rozwiązania byłby w stanie wytrzymać znacznie dłużej. Naturalnie na awaryjność tego podzespołu ma wpływ wiele czynników, aczkolwiek wpływ samych klap nie może pozostać niezauważony. 

W naszym serwisie oferujemy kompleksową usługę usunięcia klap wirowych kolektora oraz problemów z nimi związanych. W pierwszej kolejności diagnozujemy stan całego układu klap wirowych. Następnie demontujemy kolektor i usuwamy klapy. Kolejnym etapem jest dokładne oczyszczanie elementów składowych. Na koniec następuje modyfikacja oprogramowania sterownika ECU.

BEZPIECZNIE ORAZ PROFESJONALNIE

Nasz serwis w bezpieczny oraz profesjonalny sposób uwolni Państwa od problemów związanych z klapami wirowymi kolektora dolotowego. Wystarczy skontaktować się z nami w celu umówienia terminu spotkania, a nasi eksperci dokonają diagnozy oraz wybiorą najlepsze rozwiązanie związane z klapami wirowymi.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

BARDZO ATRAKCYJNE CENY

DOGODNE TERMINY REALIZACJI